Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Hipoteke - 101m2

E mobiluar
111,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 141

Përshkrimi i pronës

REFAL461693 - Shitet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe 1 tualet me dritare. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 9-katesh. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne kete apartament do te gjeni komoditetin dhe sigurine qe ju ofron pallati residencial i cili eshte i pajisur me kamera sigurie , me ashensor dhe me nje administrim shume te mire. Gjithashtu zona e Komunes se Parisit eshte zone qe ka akses ne rruget me kryesore te Tiranes, ka shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
93,000€
EXCLUSIVE
Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komerci... - 39m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambient Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht në gjendje pune si...

Shitje
114,000€
RESERVED
Tek Qendra Kristal, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim P... - 114m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Prane Qendres Kristal shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 9-katesh...

Shitje
115,000€
Prane Teleferikut, Shitet Apartament 3+1+2 - 200m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore....

//do something