Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane !!! - 110m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 116

Përshkrimi i pronës

REFAK08996 - Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super Ambient per Zyra dhe aktivitete te tjera biznesi. Ambjenti ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me fasade te madhe xhami nga rruga kryesore e trajtuar si open-space dhe po ashtu ka dy tualete dhe nje depo. Ambienti eshte i pajisur me sistem aspirimi dhe kondicionimi inverter, parket. Siperfaqja e brendshme eshte 110m². Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Drejtoria e Policise
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

Qira
1,300€ / muaj
Turdiu Center, Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Per Zyra... - 132m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Te Turdiu Center jepet Apartament 2+1+ 2 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me ndertim shume te larte ndertim...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

//do something