Jepet me qira apartament 2+1 - 84m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 8

Përshkrimi i pronës

REFAK08985 - Prane Bar “Oslo” tek 21 Dhjetori jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar ne nje pallat te ri me ashensor totalisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje hapsire ndenje e cila te kalon ne dy dhomat e gjumit me dalje ne ballkon me pamje te lire ne nje ambjent gatimi dhe ngrenie me hapsire me vete dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe me shume facilitete afer si kopshte, shkolla, markete etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane Inxhinerise se Ndertimit. Apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambi...

Qira
400€ / muaj
21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Arredim K... - 120m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mirembajtur. apartamenti ka n...

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 89m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Te 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron te gjitha kushtet per...