Shiten dy super apartamente 1+1 bashke tek Qendra Turdiu ne zemer te Tiranes - 168m2

E pa mobiluar
350,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 267
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK08748 - Tek Turdiu Center ne nje nga ndertimet me cilesore ne qender te Tiranes shiten dy apartamente 1+1 ne vazhdim te njeri tjetrit. Siperfaqja totale e te dyve eshte 168.38m². Apartament shiten te dy bashke dhe mund te perdoren edhe si te tille ose mund te kthehen ne nje apartament luksoz 3+1. Apartamentet ndodhen ne katet e larta te Qendres duke bere te mundur nje pamje te lire te qendres se Tiranes. Qendra Turdiu ka nje cilesi te larte ndertimi dhe nje vendodhje strategjike ne qender te Tiranes mjaft e lakmuar nga bisnese te ndryshme dhe apartamente me qera te larta mujore duke e bere edhe nje opsion te mire per investitore ne prona te paluajtshme. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 168m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
350,000€
Shitet Apartament 3+1 Ne Qender Te Tiranes - 220m2
Qender - Zogu I Boulevard

Shitet apartament super luksoz i mobiluar me arkitekt . Struktura e ambjentit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiake...

Qira
450€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Qira
500€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyr... - 61m2
Qender - Rruga Luigj Gurakuqi

Ne zemer te Tiranes, rruga Luigj Gurakuqi, jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t, ka siperfaqe te bren...

//do something