Shitet Super Apartament 3+1 pas UET - 150m2

E mobiluar
160,000€

  • Kavaja Street
  • 297
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK08741 - Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje koridor te madh i cili ndan ambjentet, ne dhomen e ndenjes me hapsire te bollshme e cila ka dalje ne njerin ballkon, nje ambjent i madh gatimi ngrenie –ndenje totalisht e ndare, tre dhoma gjumi, njera me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale ka edhe tualet te perfshire, nje tualet tjeter me dritare. Po ashtu prona disponon edhe nje depo dy kate me siper. Apartamenti ka termoizolim, vetrata dopio xham, dhomat dhe ndenja jane te shtruara me parket druri, ka te shtuar instalimet per sistem qendror ngrohje-ftohje. Shitet e mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte pothuajse nga te gjitha anet e horizontit duke e bere te jete nje shtepi plot drite natyrale. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat pasi ndertimet jane te strukturuara duke ofruar mjaft ambjente te perbashketa shplodhje dhe parkimi. Po ashtu ka facilitete te shumta afer si kopshte, shkolla, universitete, markete etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
158,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 - 99m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

Shitje
169,000€
Tek Rruga Kavajes, Tek Kisha Ortodokse Shitet Super Apa... - 130m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mujo Ulqinaku

Tek rruga e Kavajes, Shitet apartament 4+1 me planimetri fantastike ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apatamenti ndodhen tek rruga "Mujo Ulq...

Shitje
160,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Ne nje zone te preferuar te Tiranes ne rr. Him Kolli shitet apartament 3+1 me strukture shume te rregullt dhe hapsira te bollshme me siperfaqe te hipo...

//do something