Shitet Super Apartament 3+1 pas UET - 150m2

E mobiluar
160,000€

  • Kavaja Street
  • 48

Përshkrimi i pronës

REFAK08741 - Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje koridor te madh i cili ndan ambjentet, ne dhomen e ndenjes me hapsire te bollshme e cila ka dalje ne njerin ballkon, nje ambjent i madh gatimi ngrenie –ndenje totalisht e ndare, tre dhoma gjumi, njera me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale ka edhe tualet te perfshire, nje tualet tjeter me dritare. Po ashtu prona disponon edhe nje depo dy kate me siper. Apartamenti ka termoizolim, vetrata dopio xham, dhomat dhe ndenja jane te shtruara me parket druri, ka te shtuar instalimet per sistem qendror ngrohje-ftohje. Shitet e mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte pothuajse nga te gjitha anet e horizontit duke e bere te jete nje shtepi plot drite natyrale. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat pasi ndertimet jane te strukturuara duke ofruar mjaft ambjente te perbashketa shplodhje dhe parkimi. Po ashtu ka facilitete te shumta afer si kopshte, shkolla, universitete, markete etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
168,000€
Ne Rrugen Ferit Xhajko, Shitet Apartament 3+1+2 - 248m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Ne rrugen Ferit Xhajko , ne rruge kryesore, shitet apartament i mobiluar 3+1+2, me siperfaqe 131,80 m2 apartamenti dhe 123 m2 .Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
165,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 3+1+2 - 149m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

e Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re ter...

Shitje
165,000€
Tek Rruga E Dibres, Kompleksi Halili, Shitet Ap 3+1 ! - 164m2
Selvi - Rruga e Dibrës

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. Apartamenti esht i or...