Super apartament 2+1 prane Zoologjikut - 112m2

E mobiluar
98,000€

  • Rruga Eduard Mano
  • 49

Përshkrimi i pronës

REFAK08718 - Ne zonen e Zoologjikut Shitet Super Apartament 2+1+2 me siperfaqe 112m² planimetri te rregullt dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimi te nje pallati 4-katesh shume te mire i rrethuar me gjelberim dhe hapsira te sistemuara. Apartamenti organizohet ne nje hapsire te madhe ndenje me ambjentin e gatimit dhe ngrenies bashkangjitur, nje tualet me para dhome per lavanteri, pastaj kalohet ne nje koridor qe organizon pjesen tjeter te apartamentit ne dy dhoma gjumi dhe ne nje tualet tjeter te bollshem dhe me dritare. Zona ku ndodhet eshte e sistemuar shume mire, eshte mjaft e qete duke e bere nje ambjent ideal per banim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Eduard Mano
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
90,000€
Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes Shitet Nje Apartament 1+... - 83m2
Kopshti zoologjik - Rruga Selita e Vjeter

Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. Apartamenti eshte totalisht investu...

Shitje
110,000€
Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Ap.2+1 Me Orientim Jug-P... - 100m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopeshti Zologjik, ne rrugen Bilal Sina, shitet Apartament 2+1, ne katin 3-te te nje pallati te ri 4 katesh. Apartamenti ka strukture shume te rre...

Shitje
110,000€
Ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2, 105... - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin...