Ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 1+1. - 60m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Myslym Shyri
  • 46

Përshkrimi i pronës

REFAK08618 - Ne rr. Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 1+1. Zyra ka siperfaqe 60 m2 dhe organizohet ne dy hapsira njera me ballkon dhe nje tualet. Eshte e pajisuar me sistem kondicionimi. Rezidenca dhe apartamenti i pershtatur per zyre kane punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne Tirane. Rezidenca eshte ne nje zone perfekte te qytetit prane institucioneve kryesore qeveritare, gjyqsore dhe aktiviteteve te tjera te bisneseve te ndryshme. Zyra jepet edhe me nje post parkimi te perfshire ne cmim. Ne cmim nuk perfshihen taksat.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 8
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira! - 66m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor e te mire-administr...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

//do something