Ambjent Bisnesi me qera ne Bllok - 51m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Blloku
  • 4

Përshkrimi i pronës

REFAK08501 - Jepet me qira ambjent per Bar/Restorant/Enoteke… ose per aktivitete te tjera biznesit. Ne nje zone te preferuar te bllokut jepet ambjent per bar/ restorant/ enoteke/tratori/osteri etj. totalisht i mobiluar Ambjenti eshte i pajisur me cdo gje te nevojshme te nje cilesie te larte si bar frigoriferik, dhome frigoriferike dhe nje mini-kuzhine dhe shume elemente te tjere te nevojshem per nje larmishmeri sherbimesh. Ambjenti ne hyrje ka nje verande te vogel ku vendosen disa tavolina per klientet po ashtu e investuar dhe mobiluar. Eshte ideal per dike qe punon ne industrine e restoranteve, gatimeve te shpejta, shperndarjes se ushqimeve, risi te ndryshme ne gatime si edhe per bar-bistro ose enoteke. Zona ne te cilen ndodhet eshte me e preferuar ne kete sektor sherbimesh dhe ka fluksin me te madhe te klienteve qe mund te perfitojne nga keto sherbime. Po ashtu kjo prone per shkak te zones, pozicionit ku ndodhet dhe hyrjes te dedikuar dhe mundesise se brandimit mund te jete nje ambjent shume i mire edhe per zyra avokatie, noterie, klinika te ndryshme, parukeri, butik etj

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 51m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 1
Zona Blloku
Rruga Blloku
Viti i ndërtimit 0
Kate Gjithsej 4

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
680€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Qira
800€ / muaj
Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 145m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me ashensor, dh...

Qira
900€ / muaj
Në Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ori... - 134m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Në zonë e Bllokut, rruga Abdyl Frashëri, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete, në katin e 9 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor. Apartam...