Vilë - 163m2

E pa mobiluar
430,000€

  • Rruga Ali Visha
  • 32

Përshkrimi i pronës

REFAK08364 - Poshte Qytetit Studenti nga ana e rruges Budi shitet nje vile me tre kate me siperfaqe truall 400m2 dhe ndertim nga 170m2 ne cdo kat. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe ka nje garazh ne katin 0 te mbyllur qe mban 4 makina. Cdo kat lidhet nga shkalle te brendshme qe e ndajne ne apartamente 3+1 me dy tualete dhe ballkone. Gjithashtu secili kat mund te shitet per familjen qe duan te jetojne prane dhe te kene hapsira te perbashketa te oborrit per nje jetese sa me cilesore. Zona ku ndodhet ofron qetesine e jeteses se nje vile po gjithashtu eshte prane pjeses kryesore te qytetit. Gjithashtu prane ka shkolla dhe sherbime te tjera. Cmimi i kesaj prone eshte mjaft i mire ne raport me hapsirat qe ofrohen. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 163m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Qytet Studenti
Rruga Rruga Ali Visha
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
430,000€
Vilë - 120m2
Qytet Studenti - Rruga Pjetër Budi

DESCRIPTION Poshte Qytetit Studenti nga ana e rruges Budi, shitet nje vile me tre kate me siperfaqe truall 290 dhe ndertim 120m2 per kat. Vila ka obor...