globe - 87m2

E mobiluar
78,000€

  • Kavaja Street
  • 25
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK08355 - Ne rrugen e Kavajes prane qendres Globe shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1 ne nje pallat te ri cilesor me dy ashensor. Apartamenti ka siperfaqe totale 87m² dhe ndodhet ne katin e 11. Organizohet ne nje koridor qe ndan hapsirat, ne hapsiren e ndenjes gatimit dhe ngrenies me siperfaqe te bollshme, nje dhome gjumi te madhe, nje dhome tjeter e vogel e cila mund te perdoret si dhome femijesh ose garderobe e madhe, nje tualet i madhe me dritare. Apartamenti eshte i investuar shume mire me dritare PVC me shtate dhoma ajri qe sigurojne nje izolim shume te mire termik dhe akustik, cdo dhome ka kondicioner, mobilimi eshte cilesore dhe bashkohore me ngjyra neutrale. Ka pamje te lire. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme per shkak se ka shume qendra tregtare, linja urbane etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 11
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,000€
SOLD
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 1+1,... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet super apartament i investuar 1+1, me siperfaqe 71 m2 dhe me cmim okazional, referuar vendodhjes d...

Shitje
80,000€

85,000€

SOLD
Mundesi Investimi! Ne Bllok Shitet Apartament 1+1, Tota... - 58m2
Blloku - Blloku

Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 d...

Shitje
85,000€
Gjeni Veten Në Bukurinë Dhe Joshjen E Gjirit Të Lalzit - 73m2
Gjiri i Lalzit - Hamallaj

Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdetin e Adritatikut. Vala Mar Residences ofron jo vetëm n...

//do something