ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi - 20m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 53

Përshkrimi i pronës

REFAK08350 - Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 20m². Ambjenti ndoshet ne katin zero me orientim jug me lartesi 5m dhe i pajisur me tualet. Vendodhja eshte ne nje zone shume te mire te Myslym Shyrit prane shume njesive tregtare. Ambjenti mund te perdoret per sherbime tregtare dhe zyra te ndryshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 20m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
105,800€
Rruga Myslym Shyri, Shitet Zyre - 46m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

Shitje
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...

Shitje
118,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investu... - 87m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nder zonat me te kerkuara ne Tirane, prane Myslym Shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pal...