Zyrë - 22m2

E pa mobiluar
45,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 8

Përshkrimi i pronës

REFAK08349 - Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 22m². Ambjenti ndoshet ne katin dyte ndertim me orientim jug me lartesi 5m dhe pjese e nje hapsire biznesi dhe sherbimesh. Vendodhja eshte ne nje zone shume te mire te Myslym Shyrit prane shume njesive tregtare dhe me shume levizje. Ambjenti mund te perdoret per sherbime dhe zyra te ndryshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 22m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
41,000€
EXCLUSIVE
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale Me Cmim Tregu - 42m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra ose Dyqan! Ambjenti ndodhet ne katin 1...

Shitje
120,000€
Zyrë - 46m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

Qira
350€ / muaj
Zyrë - 45m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje zone shume te mire te Tiranes ne Myslym Shyri jepet me qira apartament per zyra dhe per banim me siperfaqe 45m². Ambjenti ndodhet ne katin e 2-...