Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet me Qira Ambient Komercial - 160m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 42

Përshkrimi i pronës

REFAK08346 - Buze rruges “Dritan Hoxha” jepen me qira dy ambiente komerciale ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto nga 160 m² secili. Cmimi eshte 800 Euro neto per secilin ambient okazion per vendodhjen (cmimi i reklamuar eshte per njerin ambjent). Ambientet jane open space dhe kane gjithe faqen qe eshte buze rruges me fasade xhami duke e bere reklamimin e biznesit akoma me te dukshem. Ambientet jepen edhe vec e vec ose te dy bashke dhe jane ne gjendje qe kushdo qe mund ti bleje ti organizoje sipas kerkesave. Kane shkarkime edhe per tualete. Pozicionimi i kesaj prone eshte perfekt per shume bisnese ne fusha te ndryshme sidomos ato qe duan edhe fasada te medha per reklamim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,200€ / muaj
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dir...

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

//do something