Ne zonen e Kombinatit Jepet Me Qira Magazine - 1120m2

E pa mobiluar
2,800€ / muaj

  • Kombinat
  • 71

Përshkrimi i pronës

REFAK08325 - Ne zonen e Kombinatit jepet me qira magazine e madhe me siperfaqe te kapononit 608 m dhe siperfaqe e tokes ku shtrihet 1120m. Kjo prone eshte totalisht e investuar me ndertime cilesore dhe bashkohore me mundesi parkimi dhe aksesi shume te mire. Mund te perdoret per magazinime te ndryshme, per zhvillime aktiviteti si fasoneri dhe shume bisnese te tjera. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 1120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Kombinat
Rruga Kombinat
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 1

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something