Ne zonen e Bllokut, me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra - 60m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Perlat Rexhepi
  • 47

Përshkrimi i pronës

REFAK08309 - Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues dhe organizohet ne 3 ambjente nje tualet dhe nje ballkon. Ambjenti ka hyrje te dedikuar dhe ka siperfaqe te hipotekuar 55.1m². Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuara ne bllok per aktivitete te ndryshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Presidenca
Rruga Rruga Perlat Rexhepi
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 45 M2 - 45m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 45 m2 ne katin 2 te nje pallati 8 katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor...

Qira
450€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 77m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet ambient 77 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edh...

//do something