Dyqan - 60m2

E pa mobiluar
128,000€

  • REFAK08307 - Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Përshkrimi i pronës

REFAK08307 - Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca shitet apartament/njesi 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri etj. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues dhe organizohet ne 3 ambjente nje tualet dhe nje ballkon. Ambjenti ka hyrje te dedikuar dhe ka siperfaqe te hipotekuar 55.1m². Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuara ne bllok per aktivitete te ndryshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Presidenca
Rruga Rruga Abdyl Frashëri
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
120,000€
Dyqan - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 20m². Ambjenti ndoshet ne katin zero me orientim jug me lartesi 5m...

Për Shitje
124,000€
Dyqan - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...

Për Shitje
120,000€
Tek Rruga Qemal Stafa, Shitet Dyqan - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Tek Rruga Qemal Stafa, shitet Dyqan, ne katin e pare te nje pallati te ri, per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfry...