jepet vile me qera - 349m2

E mobiluar
3,500€ / muaj

  • Rolling Hills
  • 7

Përshkrimi i pronës

REFAK08279 - Ne rezidencen me luksoze ne Tirane ,Jepet me qira vile spektakolare 2 kateshe .Vila eshte e kuruar ne cdo detaj duke filluar nga cilesia ndertimit ,ku Kopmleksi Rolling Hills eshte i njohur per ndertimet cilesore , me mure me veshje kapot ,e administruar dhe me kushte sigurie 24h, me vila te dimensioneve te ndryshme , me hapesira te gjelberuara si dhe hapesira argetimi . Vila eshte e tipit The Rose e cila ofron një pamje të mrekullueshme, që përputhet me stilin karakteristik dhe elegancën e "Rolling Hills Luxury Residences".Villa Rosé është e organizuar mirë dhe ofron sallon te madh . kuzhine me vete ,4 dhoma gjumi ,studio pune ,dhome lavanderie ,dhome magazinimi ,2 dhoma boshe ,5 tualete si dhe një verandë të mrekullueshme. Te gjitha dhomat kane nje mobilim super modern ,te shtruara me parket dhe me sistem kondicionimi chiller .Vila ka nje siperfaqe ndertimi 394 m2 dhe siperfaqe trualli 640 m2 . Parcelat e vilës sigurojnë gjithashtu mundësinë për të ndërtuar një pishinë, siç mund të jetë e preferueshme. The Rose eshte nga ato vila qe ofrojn komoditet , privatesi,siguri dhe luks .Vila eshte ekompletuar ne te gjitha detajet e unikes , Ne hapesiren e jashtme ka 2 poste parkimi por mund te behen edhe 3

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 349m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rolling Hills
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Pas Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nj... - 154m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen Pjeter Budi Pas Ambasades Amerikane jepet me qira kati i dyte i nje vile me siperfaqe 154 m2. AmbientI organizohet ne nje korridor te bolls...