Apartament 3+1 - 140m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • REFAK08274 - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Përshkrimi i pronës

REFAK08274 - Prane Arkives se Shtetit jepet me qira super apartament 3+1+2 ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri, i pajisur me ashenshor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: ambient i madh ndenje me hapsire gatimi dhe ngrenie, super dhome matrimoniale e pajisur me tualet, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte buze rruges dhe ofron te gjithe facilitetet e mundshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Reshit Petrela
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
700€ / muaj
Apartament 3+1 - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Për Qira
690€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Elbasa... - 140m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Perballe 7-xhuxhat jepet super apartament me qira. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi super te bollshme dhe te arreduara ne menyre bashkekohore, n...

Për Qira
800€ / muaj
Apartament 3+1 - 145m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me ashensor, dh...