Tek Xhamlliku Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Të Rregullt ! - 73m2

E mobiluar
65,000€

  • Rruga Qemal Stafa
  • 414
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK082728 - Ne zonen e e Xhamllikut tek Sheshi Shtraus Shitet 2+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe organizohet ne koridor qe organizon ambjentet ne dhomen e ndenjes me ambjentin e gatimit bashkangjitur, dhoma e gjumit matrimoniale me ballkon dhe nje dhome gjumi tjeter dhe tualet me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet sic eshte. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e mire dhe ka prane cdo facilitet te mundshem, kopshte, shkolla, markete, banka etj. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Qemal Stafa
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
56,000€
SOLD
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 99m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 2+1+2. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

Shitje
65,000€
SOLD
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Shitje
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

//do something