Prane Viva Market ne Don Bosco shitet apartament 3+1 me siperfaqe dhe ndricim te bollshem - 142m2

Pjesërisht e mobiluar
117,000€

  • Don Bosco
  • 563
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK082551 - Prane ViVa market ne Don Bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 142m² dhe organizohet ne nje koridor te bollshem qe organizon ambjentet, kalohet ne hapsiren e ndenjes ku bashkangjitur eshte ambjenti i gatimit dhe ngrenies me nje hapsire te dyte ndenje dhe me dalje ne njerin ballkon te madhe te prones. Pastaj kemi 3 dhoma gjumi te bollshme dy prej te cilave me dalje ne ballkone reciproke, dy tualete ne koridor. Apartamenti orientohet lindje-jug-perendim duke pasur ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites. Apartamenti per shkak te siperfaqes dhe planimetrise qe ka mund te kthehet ne dy apartamente 2+1 dhe 1+1. Po ashtu per shkak te katit te pershtatshem dhe siperfaqes mund te ishte dhe nje mundesi e mire per biznes si klinika, zyra etj. Zona ku ndodhet ka prane shume facilitete si kopshte , shkolla, markete etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 142m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Don Bosko
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
117,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfe... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko shitet Apartament 3+1+2 ne katin e 7 te nje ndertimi te ri. Organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...

Shitje
126,000€
Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 118m2
Don Bosko - Rruga Abdyl Matoshi

Ne zonen e Don Boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te Tiranes shitet apartament 2+1 i investuar dhe lehtesisht i transformueshem ne 3+1 . Aparta...

Shitje
117,000€

124,000€

Te Kompleksi Vizion+ Shitet Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

//do something