Jepet me Qira Apartament 1+1 ne fillim te rr. Kavajes - 60m2

E mobiluar
300€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 51

Përshkrimi i pronës

REFAK08248 - Ne fillim te rruges se Kavajes jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kend gatimi dhe nje dhome gjumi e bollshme me ballkon te bashkuar me dhomen, koridor dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte nga lindje perendim duke e bere te jete plot drite natyrale. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe nga me te mirat ne Tirane, shume prane qendres duke e bere jetesen komode. Cmimi eshte konkurues per zonen ku ndodhet.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
370€ / muaj
EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Per Periudhe Afatshk... - 52m2
9 kateshet - Rruga Luigj Gurakuqi

Jepet me Qira Super Apartament 1+1 prane Qendres, tek 9 kateshet. Apartamenti ynë është i ndritshëm dhe i gjerë dhe ka një dhomë gjumi dhe një living...

Qira
260€ / muaj
RENTED
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 1+1! - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Super Apartamen... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji jepet me qira super apartament i investuar 1+1, me siperfaqe 71 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti esh...