Shitet Apartament 3+1 me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2

E mobiluar
160,000€

  • Rruga Him Kolli
  • 527
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK082403 - Ne nje zone te preferuar te Tiranes ne rr. Him Kolli shitet apartament 3+1 me strukture shume te rregullt dhe hapsira te bollshme me siperfaqe te hipotekuar 122m. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Organizohet ne nje korridor qe ndan hapsirat, salloni i ndenjes me ambjentin e gatimit dhe ngrenies, tre dhoma gjumi te bollshme, dy tualete me dritare dhe 2 ballkone. Orientimi eshte me drite lindje dhe jug. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga zonat e preferuara ne Tirane prane qendres me shume sherbime prane dhe facilitete prane. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi ne perdorim ne hapsirat e perbashketa te vendosura nga banoret. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organ...

Shitje
169,000€
Tek Rruga Kavajes, Tek Kisha Ortodokse Shitet Super Apa... - 130m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mujo Ulqinaku

Tek rruga e Kavajes, Shitet apartament 4+1 me planimetri fantastike ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apatamenti ndodhen tek rruga "Mujo Ulq...

Shitje
172,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar... - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin e 7-te banim te nje pallati 9-katesh ndertim i vitit 2007 me ashensor.Apar...

//do something