Shitet super apartament 3+1 ne zonen e Kodres se Diellit me cmim OKAZION!!! - 124m2

E mobiluar
105,000€

  • Rruga Bill Klinton
  • 346
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK082197 - Ne zonen e Kodres se Diellit, ne rr. “Bill Klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124m. Apartamenti organizohet ne nje salon te madh ndenje me kend gatimi dhe ngrenie bashkangjitur me dalje ne njerin ballkon te madh. Pastaj vazhdohet me nje koridor qe ndan dhomat e gjumit ku kemi nje dhome te bollshme gjumi me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale po me dalje ne ballkon, nje dhome tjeter dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte. Eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe me facilitete te shumta prane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Bill Klinton
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Shitje
99,000€

105,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 - 119m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, ne fillim te Rruges Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1, ne katin 6-te te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartament...

Shitje
102,000€
Okazion!!! Shitet Super Apartament 2+1+2 Perballe Kris... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Kodra e Diellit pranë Kristal Center, Shitet Super Apartament 2+1+2 me hapsira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 8 katësh i ndërtua...

//do something