Tek Inxhinieria e Ndertimit, Jepet Super Apartament 1+1 Me Qira - 80m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 111
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK081668 - Ne rrugen Muhamet Gjollesha, perballe Inxhinierise jepet me qira super apartament 1+1 i bollshem ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me kend gatimi dhe ngrenie me dalje ne njerin ballkon, nje dhome gjumi po me ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapo investuar me cdo gje cilesore dhe i mobiluar me stil bashkohore duke e bere jetesen komode dhe estetikisht te kendshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 89m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Te 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron te gjitha kushtet per...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

RENTED
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 - 77m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen Ndre Mjeda Jepet Apartament me qira me super mobilim modern. Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe 77 m2 . Apartamenti...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara tek 21 dhje...

//do something