Tek Ish-Ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 me Verande - 154m2

E mobiluar
230,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 438
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK081661 - Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 154m². Apartamenti organizohet ne sallonin e ndënjes i veçuar nga kuzhina e gatimit dhe ambienti i ngrënies, 3 dhoma gjumi, koridori, 2 tualete dhe një verandë 92 m² e ndarë në dy pjesë njëra e lidhur me ambientet e ditës (ajo jugore) dhe tjetra e lidhur me ambiente të fjetjes (ajo lindore). Për ngrohje dhe ftohje per gjithe apartamentin jane instaluar sisteme moderne qendrore. Për ekonomi përdorimi në mënyrë të pamvarur janë instaluar dhe 3 kondicionere. Ne verande jane instaluar dy panele ngrohes uji diellor me kapacitet 200 litra qe japin mundesine e perdorimit te ujit te ngrohte dimer-vere. E gjithë dyshemeja është veshur me pllaka të ngrohta qeramike. Dritaret janë dopio xham, ndërsa dyert janë të kombinuara dru masiv e xham. Pallati ka 2 ashensore dhe kamera 24-orëshe në hyrje. Në parkingun nëntokësor të godinës egziston mundësia e 1 ose 2 posteve të parkimit (që nuk përfshihen në këtë cmim). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 154m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Ish Ekspozita
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
230,000€

240,000€

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

Shitje
230,000€
Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!! - 92m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne rrugen Abdyl Frasheri ,prane sheshit Willson shitet ambient 3+1 ne katin e dyte te pallati ekzistues, totalisht e investuar dhe e pershatur per biz...

Shitje
230,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Super I Investuar !!! - 126m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne bllok, ne nje nga vendet me te preferuara dhe me te pelqyera per banim shitet apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te r...

//do something