Shitet Super Apartament 1+1 tek Fusha e Ali Demit - 59m2

E pa mobiluar
50,000€

  • Rruga Emin Harizaj
  • 1847
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK081354 - Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet ne nje korridor, hapesira e ndenjes me ambientin e gatimit dhe ngrenies me dalje ne nje ballkon te bollshem, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e mire dhe ka shume facilitete prane si kopshte, shkolla, lulishte, markete, banka, stacione urbane etj duke e bere jetesen mjaft komode. Apartamenti eshte ne proces legalizimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 59m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Emin Harizaj
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
43,000€
Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !! - 51m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Te Ali Demi, prane Azilit te Pleqeve, shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizoh...

Shitje
45,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion 760€/... - 59m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne kompleksin Mangalem shitet apartament me super cilesi punimesh 1+1, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në Lindje. Ofron nje koncept modern te jetes...

//do something