Apartament per shitje - 127m2

E pa mobiluar
135,000€

  • Rruga Riza Cerova
  • 77
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK08118 - Prane Shkolles se Kuqe dhe vetem 5 minuta larg nga Qendra e Tiranes, Shitet nje Apartament 2+1+2 me punime shume cilesore, i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje me hapesira te bollshme se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, 2 tualete nder te cilet njeri prej tyre i pajisur me vaske si edhe me aspirim natyral si edhe nje ballkon i madh. I gjithe apartamenti eshte investuar me punime ekstra si tavane te varura, pllake parketi, dyer e dritare cilesore dopjo xham se bashku me vetrata cilesore. Orientimi eshte nga Lindja dhe Jug-Perendimi. Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, pasi zona te ofron shume facilitete duke qene se eshte vtem 5 min larg qendres se kryeqytetit, po ashtu ka prane shkolla private e shteterore, kopshte, supermarkete, qendra spitalore etj... Apartamenti shitet bosh edhe ju jep mundesine ta arredoni sipas shijeve tuaja. Nje mundesi ideale edhe per personat qe kerkojne nje prone per investim. Disponon dokumentacion te plote Hipotekor

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 127m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Shkolla E Kuqe
Rruga Rruga Riza Cerova
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Rruga Qemal Stafa, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruge! - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Ne rrugan Qemal Stafa, ne kryezimin me rrugen Bardhyl, shitet ambient biznesi buze rruge. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues me 5 kate...

Shitje
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

//do something