Jepet me qira vile te kodra e diellit - 470m2

E mobiluar
3,500€ / muaj

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 7

Përshkrimi i pronës

REFAF04527 - Vila eshte 4 kateshe dhe ndodhet në rezidencen me te kerkuar ne Tiranë, Sun Hill Residence. Ka sipërfaqe totale ndertimi 470 m2 . Vila ndodhet ne pozicion te favorshem, ne pjesen e siperme te rezidences dhe ka pamje plotesisht te lire. Ambjenti i brendshem është totalisht i investuar me punime fantastike: parket druri, sistem kondicionimi chiller bashke me nje oxhak fantastik ne sallon, me dritare dopio xham dhe mure me izolim akustik dhe termik, me dhome sauna e shume detaje te tjera qe duhen pare nga afer. Tualetet kane paisje lluksoze nga brandet me te mira ne bote. Kati 0 eshte i organizuar ne sallon + kuzhine te rrethuara nga vetrat xhami e cila i jep ndricim natyral ambjentit dhe nje tualet. Ne katin e 1 gjenden 3 dhomat e gjumit me garderob dhe 1 tualet. Ne katin -1 ndodhen 2 dhoma te tjera, 1 depo, 1 tualet dhe 1 dush. Ne katin -2 ndodhet hapesira e relaksit dhe argetimit brenda viles. Kati eshte i organizuar ne sallon, 1 dhome, 1 tualet dhe sauna. Ne oborrin e jashtem ndodhet nje pishine fantastike e rrethuar nga gjelberim. Vila ka ne hapesiren e saj edhe 2 poste parkimi. Rezidenca Kodra e Diellit ndodhet prane Kopeshtit Botanik dhe Liqenit te Tiranes. Ofrohet administrim dhe siguri 24h. Kompleksi përmban një pishinë të hapur dhe të brendshme, një palestër, shesh lojërash për fëmijë, një bar , restorant farmaci,qender per kafshet etj .Eshte nder Rezidencat me te mira ne Tirane qe ofrojn cilesi dhe komoditet ne stilin e jeteses .

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 470m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 4

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme