Shitet Vile ne nje Kompleks Vilash prane Teg - 450m2

E mobiluar
340,000€

  • Farkë
  • 410

Përshkrimi i pronës

REFAF04481 - Shitet Vilete 3+1 nje Kompleks te ri Vilash dhe pallatesh ne zonen me te preferuar te koheve te fundit , ne mes te ajrit te paster larg zhurmave te qytetit prane Qendres Tregtare Teg.Kompleksi eshte ndertuar me te gjitha kushtet bashkekohore dhe ofron te gjitha sherbimet , siguri , administrim .Muret e jashtëm janë të veshur me Sistem kapotë për një termoizolim shumë të mirë të ambienteve.Vileta eshte e Organizuar Kati -1: dy poste parkimi, ambienti i lavanterisë dhe një ambient garderobë stinore. Kati përdhe: ambienti i ndenjies, i ngrënies dhe i gatimit, i cili komunikon me verandën dhe shikon gjelbërim me pemë ulliri .Kati i parë:Dhoma bashkëshortore, me tualet dhe garderobë personale, dy dhoma të tjera gjumi dhe një tualet. Kati nëncati: studio, e cila komunikon nga të dyja anët me veranda tarracë. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion kontakto Tani!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 450m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Farke
Rruga Farkë
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
480,000€

490,000€

Vilë Spektakolare Për Shitje Tek Secret Garden - 400m2
Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

Vila ndodhet ne kompleksin me te bukur ne zonen e TEG dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perba...

//do something