OKAZION!! Ambient Komercial me Qira Buzë Rrugës Kryesore Me Post Parkimi Të Përfshirë Në Çmim!! - 220m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 268

Përshkrimi i pronës

REFAF04480 - Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses direkt ne rruge kryesore ,te pajisura me vetrata xhami cka ofron mundesi Brandimi dhe Vizibiliteti per cdo Biznes . Eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ne nje nder vendndodhjet me strategjike te Biznesit ne ate zone . Kati i pare ka siperfaqe 60m2 dhe kati i dyte 160m2. Ambienti eshte totalish i investuar me sistem audio dhe video, me kamera sigurie ,me sistem alarmi, dhe me sistem qendror kondicionimi. Dyqani eshte i pershtatshem per shitje produktesh ,showroom , zyra etj . Cmimi 1200 euro ne muaj (perfshire tatimin mbi burim). Gjithashtu ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 220m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh I sapo investuar Hapesire Parkimi Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
800€ / muaj

1,150€ / muaj

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Ambient Komercial - 160m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” jepen me qira dy ambiente komerciale ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto nga 160 m² secili. Cmimi eshte 800 Euro net...

Qira
1,300€ / muaj
Ne Laparake, Jepet Me Qira Magazine 700 M/2 - 700m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laparake, jepet me qira Magazine me siperfaqe 700 m/2, e pershtatshme per magazinim, oficine, apo per nevoja te ndryshme te akiviteteve tregtare, t...

Qira
800€ / muaj

1,300€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepen Me Qira 2 Ambjente Komerciale ! - 248m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Rr. Don Bosko, perball Filantos, ne krahe te Gjykates Administrative buze rruge jepen me qira 2 ambjente me siperfaqe totale 248 m2 per cdo lloj B...

//do something