Apartament per shitje - 121m2

E mobiluar
137,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 3
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAF04479 - Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 9 shitet nje apartament 2+1. Apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore, shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per investim. Mobilimi dhe te gjitha materialet e perdorura ne apartament jane te nje cilesie superiore. Pronaret e kane investuar per te banuar vete dhe e shesin sepse shperngulen ne nje apartament me te madh. Ambjentet e brendshme organizohen nga hyrja, salloni, ambjenti i gatimit dhe ngrenies me dalje ne ballkon, pastaj kalojme ne zonen e nates i cili ndahet ne nje koridor te vogel qe sherben per aksesin ne 2 dhomat e gjumit , 1 garderobe 1 banjo dhe 1 ballkon. Orientimi i aprtamentit eshte Jug/Perendim.Apartamenti disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Telefono tani!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 121m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
145,000€
Pranë Qendrës, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapësira... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Mujo Ulqinaku

Rruga Mujo Ulqinaku, pranë rrugës kryesore Rruga e Kavajës, Shitet Super Apartament 3+1. Apartamenti është me hapësira të bollshme dhe me struktu...

Shitje
143,000€
Ne Myslym Shyri, Prane Drejtoris Policise, Shitet Supe... - 154m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, prane Drejtoris Policise, shitet duplex i investuar kohet e fundit. Dupleksi organizohet: Kati i pare ne pjesen e sallonit dhe kuzhine...

Shitje
125,000€

139,000€

Prane Rruges Myslym Shyri Shitet Ambient Komercial - 70m2
Myslym Shyri - Rruga Vangjush Furxhi

Prane Rruges Myslym Shyri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Zona ne te cilen ndodhet eshte e persht...

//do something