Tek ETC, Shitet Apartament 2+1 - 120m2

E mobiluar
310,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 193
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAF04478 - Te ETC, European Trade Center nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne Tirane shitet nje Apartament 2+1. Apartamenti ndodht ne katin e 10 te nderteses me orientim juglindje, dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje dhe guzhine me hapesira te bollshme, 2 dhoma gjumi nga te cilat njera me tualet , tualet tjeter dhe nje ballkon. Apartamentishitet komplet i mobiluar me nje stil te thjesht dhe modern, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, dhomat e gjumit njera eshte matrimoniale dhe tjetra me 2 krevat tek e dizenjuar per femije. Per ngrohjen dhe ftohjen perdoret system qendror me komandim privat. Pallati ofron gjithashtu administrim, ashensor shume te mirembajtur, kamera sigurie 24h, dhe mundesi Parkimi. Aaprtamenti disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona ETC
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
310,000€
Tek Turdiu Center Shitet Apartament 2+1 - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center shitet apartament 2+1 me siperfaqje 162 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe verand 45 m2 d...

Shitje
320,000€
Tek Etc Shitet Apartament 2+1 - 109m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC shitet apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti shtrihet ne...

Shitje
300,000€
Shitet Tek Rtsh Apartament 2+1+2 Me Shume Drite & Garaz... - 102m2
RTSH - ISMAIL QEMALI

Tek RTSH, shitet Apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga pallatet me te mira te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh me...

//do something