Shitet Apartament Luksoz te ETC - 203m2

E mobiluar
515,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 110

Përshkrimi i pronës

REFAF04050 - Tek ETC, European Trade Center shume Prane Qendres se Tiranes te Piramida shitet nje Apartament Fantastik. Ky apartament luksoz në shitje ndodhet në katin e 9 te nje nga ndërtesat më cilësore dhe një nga zonat më të mira të Tiranës. Sipërfaqja prej 203 m2 është e organizuar në nje Sallon i madh me dalje ne ballkon i cili ka nje pamje fantastike nga qendra e qytetit, Guzhine dhe Ambjent ngrenie Vec, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje depo. Apartamenti është i gjithmonë i ngrohtë në dimër dhe i freskët në verë. Izolimi termik i mureve, sistemi qëndror i ngrohjes dhe orientimi Lindje dhe Veriperendim, e bëjnë atë mjaft komod për të jetuar. Ndërtesa ka shërbim sigurie 24 orë. Apartamenti eshte totalisht i investuar extra dhe me nje cilesi Superiore. Apartamenti disponon Dokumentacion te plote Hipotekor dhe shitet totalisht i mobiluar. Keto Apartamente dalin shume rralle ne treg keshtu qe mos hezitoni te kontaktoni

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 203m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 9
Zona ETC
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 14

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something