Jepet Me Qira Zyre Tek Vilat Amerikane! - 50m2

E pa mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Gramoz Pashko
  • 3

Përshkrimi i pronës

REFAD23962 - Jepet me Qira zyre tek Vilat Amerikane, ne katin e pare te nje ndertese 5-kateshe, me siperfaqe 50 m² dhe orientim nga Veriu. Apartamenti organizohet ne: sallon te madh bashke me ambient gatimi, nje dhome tjeter me e vogel dhe 1 tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte teper e kerkuar pasi eshte nje zone ne zhvillim dhe ofron facilitete te shumta. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga Gramoz Pashko
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj
Zyrë - 45m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje zone shume te mire te Tiranes ne Myslym Shyri jepet me qira apartament per zyra dhe per banim me siperfaqe 45m². Ambjenti ndodhet ne katin e 2-...

Qira
400€ / muaj
Zyrë - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
210€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial I Projektuar Per Zyre! - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 20m² ne nje ambjent komercial te projektuar per zyra dhe she...