Jepet Me Qira Dyqan Tek Vilat Amerikane! - 80m2

E pa mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Gramoz Pashko
  • 30

Përshkrimi i pronës

REFAD23961 - Jepet me qira dyqan prane vilave amerikane, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 80 m2 dhe orientim nga Perendimi. Ambienti eshte open space dhe mund te perdoret per biznese te ndryshme si: supermarket, Farmaci, etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti po mer zhvillime te shpejta dhe eshte zona ideale per ndgitjen e biznesit tuaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga Gramoz Pashko
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Rruga E Elbasanit, Jepet Super Apartament Me Qira - 150m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Jepet me qira apartament 1+1 me 70 m2 verande. Apartamenti ndodhet te rruga e Elbasanit, prane ish "7 xhuxhave", nje zone e zhvilluar urbane, qe i pe...

Qira
310€ / muaj
RENTED
Tek Rruga E Elbasanit Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 110m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit Prane Fakultetit Ekonomik Jepet me Qira Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh ndertim i viti...

Qira
350€ / muaj

260€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Dyqan ! - 28m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per...

//do something