Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Brryli! - 66m2

E pa mobiluar
250€ / muaj

  • Rruga Arkitekt Kasemi
  • 7

Përshkrimi i pronës

REFAD23959 - Jepet me Qira Apartament 1+1 tek Brryli tek Ali Demi, ne katin e 2-te te nje pallati 5-katesh, me siperfaqe 66 m² dhe orientim Veri-Perendim. Apartamenti organizohet ne: sallon ndenie bashke me gatimin dhe me dalje ne nje ballkon te gjate, dhome gjumi, nje koridor i cili ka akses nga cdo dhmome dhe 1 tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e qete dhe ofron facilitete te shumta si: qendra shendetesore, shkolla, kopshte, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 66m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Brryli
Rruga Rruga Arkitekt Kasemi
Viti i ndërtimit 1983
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
320€ / muaj
Jepet Me Qira Super Zyre Tek Brryli - 45m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Jepet me Qira super Zyrë pranë Tirana Bank, me siperfaqe totale 45 m2 ne katin e 2 te nje Pallati te Ri i pajisur me Ashensor dhe kamer Sigurie. Zy...

Qira
260€ / muaj
RENTED
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 1+1! - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadm...

Shitje
60,000€
Te Brryli Shitet Apartament 1+1 - 54m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Te Brryli Prane Tirana Bank Shitet Apartament 1+1 me siperfare 54 m2 ne katin e 1 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie. Apa...