Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Tek 21 Dhjetori! - 50m2

E mobiluar
330€ / muaj

  • Rruga Mic Sokoli
  • 15
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAD23957 - Jepet me Qira Super-Apartament 1+1 tek 21-Dhjetori prane konvikteve te Inxhinjerise ne nje prone rezidenciale, ose prane universitetit "Zoja e Keshillit Te Mire" . Apartamenti ka nje sallon ndenie, nje dhome gjumi teper te bollshme, dhe nje tualet. Siperfaqa e ambientit eshte 50 m², ka orientim Veri-Perendim dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe te ndertuar ne vitin 2018. Investimet jane te shumta ne kete apartament duke permendur: parket mjaft cilsor, termoizolim me sistem kapot, izolim akustik me vetrata dopio xham me gaz, kondicioner portativ dhe hidrosanitaret jane nga materialet me te mira ne treg, gjithahstu ambienti ofron dhe mundesi parkimi prane rezidences. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e qete dhe e kerkuar sidomos nga te huajt. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Mic Sokoli
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, t...

Qira
300€ / muaj
Te Kontakt, Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit, Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 64 m2,...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Apartamenti eshte inv...

//do something