Shitet Dyqan 66 m2 Ne Astir! - 66m2

E pa mobiluar
80,000€

  • Rruga Astrit Losha
  • 112

Përshkrimi i pronës

REFAD23942 - Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim totalisht nga Lindja. Ambienti ka siperfaqe te bollshme dhe nuk ka kollona ne mes te ambientit cka do te thote se eshte i pershtatshem per shume lloje biznesi si psh: Farmaci, market, parukeri, apo dhe zyra te ndryhme, gjithashtu ambienti ka fasade xhami komplet pamjen nga rruga ku ju mund te reklamoni biznesin ne menyre pefekte. Ambienti mund te kthehet dhe ne duplex pasi lartesia e tij lejon per dicka te tille. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nj zone qe po zhvillohet me ritme te shpejta dhe eshte nje mundesi investimi teper e mire per biznesin tuaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 66m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Astir
Rruga Rruga Astrit Losha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
85,000€
Tek Astiri, Ne Rrugen Mikel Maruli, Shitet Apartament 2... - 117m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture sh...

Shitje
88,000€

90,000€

SOLD
Okazion Kleringu! Kompleksi Green City, Shitet Apartam... - 107m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Okazion Kleringu per vetem 730 euro m/2. Ne Astir, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes "Green City", shitet Apartament 2+1+2 tualete, si dhe...

Shitje
87,000€

90,000€

SOLD
Okazion, Vetem 420 Euro/m2, Apartament 2+1 Me Verande... - 312m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Ne Astir Shitet Super Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne papafingon e nje pallati 8-katesh me ashensor dhe ka pamje te hapur nga te gjitha anet. A...

//do something