Jepet Me Qira Super Ambient Komercal Duplex Tek Stadiumi Qemal Stafa! - 180m2

E pa mobiluar
3,000€ / muaj

  • Rruga Dervish Hima
  • 29

Përshkrimi i pronës

REFAD23904 - Jepet me qira super ambient komercal prane stadiumit Qemal Stafa, ne katin 0 te nje pallati 22 katesh dhe me nje administrim te pazakont, siperfaqa totale e ambientit eshte 180 m2 ku 118 jane ne katin e pare dhe 62 ne katin e dyte, orientimi i ambientit eshte Veri-Lindje dhe me pamje totale nga Stadiumi Qemal Stafa. Ambienti zoteron dy siperfaqe open space 1 ne katin e pare i cili ka nje lartesi 2.25 m dhe ka te perfshire dhe tualetin, dhe kati i dyte i cili ka lartesi 2.1 m. Ambienti ka investime nga me te mirat dhe me cilesoretnder to permendim: izolim akustik, termoizolim, sistem ajrimi me kondicioner portativ, parket mjaft cilesor ne te dy katet dhe pamja qe zoteron ambiente ne Veri-Lindje eshte totalisht me vetrate xhami ne te dy katet. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte zona me e kerkuar dhe me e zhvilluar e momentit per biznes per shkak te lokacionit qe ka dhe lehtesirave qe ofron kjo zone, gjithashtu dhe pallati ne te cilin ndodhet ambienti eshte me cilesori ne qytet. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 180m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 0
Zona Stadiumi Qemal Stafa
Rruga Rruga Dervish Hima
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 22

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme