Jepet Me Qira Zyre Fantastike 4+1 Prane Kompleksit Delijorgji ! - 147m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 45

Përshkrimi i pronës

REFAD23903 - Jepet me qira zyre fantastike mbi Hotel Hilton prane kompleksit Delijorgji ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe me nje super administrim, me siperfaqe 147 m2, dhe orientim Jug-Perendim. Ambienti ka nje organizim teper te mire i cili perbehet nga: 1 ambient kryesor i cili ka dhe siperfaqen me te madhe, me ballkon dhe tualet, 1 ambient tjeter po me siperfaqe te bollshme perseri me ballkon, 2 zyra te tjera me te vogla, dhe nje tualet tjeter. Struktura e zyrave eshte teper e mire per zyra administrimi, web design, arkitekture, kontabiliteti, call center, e plot te tjera. jOrientimi qe ka zyra Jug-Perendim esht perfekt pasi ka drite natyrale pergjate gjithe dites. Pallati ku ndodhen zyrat eshte me i kerkuari per zyra pasi eshte teper cilsor dhe ndodhen vetem biznese ne te. Zona gjithashtu ku ndodhet ambienti eshte nga me te mirat pasi ofron shume facilitete per puntorin dhe klientet. Ne cmim eshte i perfshire dhe administrimi i pallatit. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 147m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,400€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike 200 M2 + Post Parkimi Tek... - 200m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre fantastike 200 m2 + post parkimi tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 8 te nje pallati te ri 8 katesh te pa...

Qira
1,400€ / muaj
Tek Hotel Hilton Jeper Me Qira Zyre Fantastike 200 M2! - 200m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre fantastike 200 m2 tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh te pajisur me ashens...

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...