Shitet Truall 500 m2 Me Ambient Komercal 3x200 m2 Ne Autostraden Tirane-Durres Kilometri 9! - 500m2

E pa mobiluar
580,000€

  • SH2
  • 27

Përshkrimi i pronës

REFAD23865 - Shitet Truall 500 m2 Me Ambient Komercal 3x200 m2 Ne Autostraden Tirane-Durres Kilometri 9. Ambienti ndodhet ne kend te truallit cka do te thote se ka nje siperfaqe te madhe hapsire perpara tij, gjithashtu ambienti ka dhe akses nga autostrada e cila e ben hyrjen teper te thjesht. Te mirat e ketij ambienti jane te shumta dhe nder to permendim: siperfaqa e madhe perpara ambientit e cila ju mundeson te parkoni disa mjete transporti per stafin, ndertese 3 kateshe nga 200 m2 per cdo kat, momentalisht ne cdo kat ka zyra privatsie por mund te hapet ne open space i gjithe kati, lartesia e kateve shkon ne 3 metra, sistemet elektrike jan nga me te mirat, ambienti zoteron 5 tualete, eshte i investuar totalisht dhe lehtesisht i aksesueshem, ka fasade xhami per te bere te mundur reklamimin e biznesit tuaj, zona ne te cilen ndodhet prona eshte perfekte pasi ndodhet ne nje pike strategjike rrugore ku ke akses si ne hyrje, dhe ne dalje te kryeqytetit, prona ka nje lokacion perfekt pasi ndodhet shume prane autostrades ku 10 m nga rruga ndodhet kufiri i prones dhe 25 m larg rruges ndodhet ndertesa. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 500m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 1
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga SH2
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme