Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Ideal Ne Fillim Te Kodres Diellit! - 78m2

E mobiluar
70,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 319

Përshkrimi i pronës

REFAD23858 - Shitet apartament 2+1 me cmim shume te mire ne fillim te Kodres se Diellit ne katin e pare banimi, me siperfaqe 78 m2, orientim Veri-Perendim dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne: sallon ndenie me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave eshte me dalje ne ballkon, ka dhe nje ballkon te vogel gatimi per te evituar ererat e gatimeve, dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar mire dhe zoteron ajer te kondicionuar, parket ne nje nga dhomat e gjumit, termoizolim, izolim akustik dhe organizimi eshte fantastik. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat pasi ofron shume qetesi dhe facilitete te shumta.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 78m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 4

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
60,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Per Zyra - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambient Komercial Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin 1 te...

Shitje
70,000€
RESERVED
Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament 1+1 - 64m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 12-katesh te mire administruar te pajisur...

Shitje
65,000€
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...