Jepet Me Qira Dyqan Tek Myslym Shyri ! - 55m2

E pa mobiluar
420€ / muaj

  • REFAD23857 - Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Përshkrimi i pronës

REFAD23857 - Jepet me qira dyqan ne Myslym Shyr me siperfaqe 55 m2 me fasad xhami dhe ndodhet buze rruges. Dyqani esht i rregullt, eshte open space, dhe ka nje tualet. Eshte i pershtatshem per parukeri, zyra turistike, dyqan rrobash, zyra te ndryshme etj. Ambienti ndodhet ne zonen me te mire per te bere biznes dhe per ta reklamuar sa me mire biznesin tuaj, si dhe per te bere investime afatgjate. Ambienti zoteron sistem aspirimi te regullt.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 6

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor d...

Për Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Teresisht... - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe i mir...

Për Qira
350€ / muaj
Zyrë - 45m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje zone shume te mire te Tiranes ne Myslym Shyri jepet me qira apartament per zyra dhe per banim me siperfaqe 45m². Ambjenti ndodhet ne katin e 2-...