Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex Me Cmim Okazion! - 145m2

E mobiluar
185,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 257

Përshkrimi i pronës

REFAD23715 - Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra(kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi, dhe shume te tjera), parukeri, qender estetike, klinike, lokal, por mund te shfrytezohet dhe si apartament per airbnb etj etj. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ka 145 m2 totale dhe orientim nga Perendimi. Ambienti organizohet ne: nje ambient ne katin e pare i cili ka nje banak te madh ku mund te shfytezohet dhe si sallon pritje per klientet dhe 2 tualete te ndare, ndersa ne katin e dyte ka dy ambiente te ndara nga njera-tjetra ku perseri ka mundesi ndarjeje sipas biznesit tuaj. Ambienti eshte i investuar mire, eshte funksional, ka sistem kondicionimi qendror, aspirim funksional, sistem audio, i kompletuar me tavolina karrige dhe kolltuqe etj. Zona ku ndodhet ambienti eshte afer qendres dhe teper e kerkuar per biznes, ka akses direkt nga pazari i ri dhe eshte mundesi ideale per biznes pasi ka strukture ideale per zyra dhe gjithashtu eshte mundesi shume e mire investimi pasi qirate ne kete zone jane te konsiderueshme!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 145m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
188,000€

203,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Ambient Me Cmim Okazion - 290m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Ambjent Komercial së bashku me Biznesin e ngritur (290 m²) ne kati 0, aktualisht i dhënë me Qira afatgjate 100...

Shitje
160,000€

208,000€

Shitet Lokal Me Mundesi Shume Te Mire Investimi Ne Pall... - 112m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Shitet Lokal me mundesi shume te mire investimi ne pallat te ri te 2006! Lokali ka siperfaqe te brendshme prej 112 m2 dhe organizohet ne forme L gjith...

Shitje
219,000€
EXCLUSIVE
Tek Komuna E Parisit, Shitet Dyqan Buze Rruge - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes! Ambjenti ndodhet ne katin 0...

//do something