Prane Qendres Tegtare Toptani Jepet Me Qira Zyre! - 85m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Myrtezim Këlliçi
  • 6

Përshkrimi i pronës

REFAD23714 - Prane qendres tregtare Toptani jepet me qira zyre me 3 ambiente te ndryshme ne pallat te ri i sapo ndertuar me ashensor + 2 poste parkimi. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ose ne katin e pare banimi, ka siperfaqe 85 m2 dhe orientim totalisht Lindje dhe organizohet ne: 3 ambiente te ndara nga njeri-tjetri ku njeri prej tyre eshte me dalje ne ballkon, dhe dy te tjeret me vetrate xhami me pamje nga lindja, dhe 1 tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra arkitekture, web design, kontabiliteti, IT, avokatie etj. Ambienti eshte teper cilesor pasi disponon izolim akusti, termoizolim dhe sistem kondicionimi chiller. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte teper e kerkuar pasi ka prane saj shkolla, qendra tregtare, qendra shendetesore etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona 9 kateshet
Rruga Rruga Myrtezim Këlliçi
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 9

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
650€ / muaj
Ne Qender Te 9-Katshet Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 115m2
9 kateshet - Rruga Qemal Stafa

Shum afer te 9-kateshet, prane Prokurorise se Pergjitshme jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nj...

Qira
700€ / muaj
Tek Turdiu Center, Jepet Zyre Me Qira Me Hapesira Te Bo... - 109m2
9 kateshet - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet zyre 109 m2 me qira , me nje lokacion fantastik. Zyra organizohet ne 3 ambiente pune, me fasade xhami e cila percon driten na...

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

//do something