Jepet me qira super apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ! - 135m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Him Kolli
  • 107
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAD23695 - Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 11-te te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 135 m2 dhe orientim Jug-Perendim. Apartamenti organizohet ne: sallon i madh ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi 2 prej te cilave jane me pamje nga perendimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka mobilim te mire dhe ka shume hapsira ne secilen dhome. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te mirat per shkak se te ofron shume lehtesira, gjithashtu dhe mundesia e parkimit eshte e lehte pasi ofron parkim vetem per rezidentet e pallatit.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 11
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 11

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qera Kati I Dyte I Nje Vile Ne Mullet - 142m2
Mullet - Mullet

Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne Mullet me siperfaqe 142m² e ndare ne tre dhoma gjumi, nje guzhine gatimi, nje hapsire e madhe ndenje, dy tuale...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
UET - Rruga Sali Butka

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” Jepet me Qira super Apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamen...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

//do something