Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2

E mobiluar
660€ / muaj

  • Rruga Abdyl Frashëri
  • 28
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAD23680 - Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. Apartamenti eshte i organizuar ne: living room me siperfaqe te bollshme, ne te cilin ndodhet dhe kuzhina bashke me tavolinen e ngrenies, gjithashtu permban dhe nje ballkon te vogel, 3 dhoma gjumi njera prej te cilave eshte me dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte me e kerkuara dhe me e shtrenjta pasi ofron shume lehtesira. Apartamenti ofron dhe parkim kundrejt pageses ekstra. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 99m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Blloku
Rruga Rruga Abdyl Frashëri
Viti i ndërtimit 1982
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

//do something