Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 tek stadiumi Dinamo! - 120m2

E pa mobiluar
190,000€

  • REFAD23603 - Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Përshkrimi i pronës

REFAD23603 - Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Stadiumit Dinamo ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar. Apartamenti ka nje investim teper cilesor dhe bashkekohor, ka siperfaqe 120 m2 , orientim nga veriu dhe organizim ne: sallon ndenie me siperfaqe teper te madhe i cili te jep mundesi te shumta arredimi, 2 dhoma gjumi, nje koridor i gjate i cili te lidhe me cdo ambient, dhe 2 tualete ku njeri ndodhet ne nje nga dhomat e gjumit dhe njeri ne koridor. Investimet ne kete apartament jane te shumta duke filluar qe nga termoizolimi, izolimi akustik me vetrata teper cilesore me dopio xham, parket teper cilsor, sistem chiller etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e kerkuar pasi ofron shume sherbime dhe lehtesira. Apartamenti eshte dhe nje mundesi investimi pasi qirate ne kete zone jane teper te larta. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Gjin Bue Shpata
Viti i ndërtimit 1982
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
190,000€
Apartament 2+1 - 136m2
Qender - Rruga e Dibrës

Tek kryqezimi i rruges se Barikadave me rrugen e Dibres ne pallat shume cilesor me ashensor i mire administruar shitet apartament 2+1 me siperfaqe 136...

Për Shitje
199,000€
Apartament 2+1 - 116m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Ne Bllok Shitet Super Apartament I Mobiluar. Apartamenti organizohet si me poshte: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.Orientimi i...

Për Shitje
215,000€
Apartament 2+1 Tek Nobis! - 112m2
Nobis - Rruga Sami Frashëri

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti shume cilesor ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, tek Nobis (ngjitur me parkun e Tiranes dhe liqenit...