Jepet me qira apartament 2 + 1 tek Rruga e Durresit! - 67m2

E mobiluar
300€ / muaj

  • REFAD23585 - Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Përshkrimi i pronës

REFAD23585 - Jepet me qira apartament 1+1+kuzhine tek Rr. Durresit me orientim Veri-Perendim dhe me nje siperfaqe prej 67 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe organizimi i tij perbehet prej: 1 Living roomm i cili eshte me parket, 1 dhome gjumi, kuzhina e cila eshte ne nje dhome vecmas dhe 1 tualet. Apartamenti mund te perdoret lehtesisht edhe per zyra pasi ka nje organizim teper te mire. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone teper e mire dhe e kerkuar pasi ofron shume facilitete.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Rruga Durresit
Rruga Rruga e Durrësit
Viti i ndërtimit 1982
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 1+1 - 65m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pam...

Për Qira
250€ / muaj
Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje... - 75m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Rruga Hamdi Garunja, ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta per banim ne Tirane, Jepet me Qira Apartament 1+1 me hapsira te bollshme dhe pam...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 74m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, prane spitalit Gjerman jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat te ri cilesor me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korid...